WCZT

pl | en

Zestawy do elektroforezy poziomej w żelach agarozowych (CBS Scientific)

Zestawy elektroforetyczne pozwalające na prowadzenie horyzontalnego rozdziału elektroforetycznego kwasów nukleinowych (DNA i RNA) w żelach agarozowych. Aparaty znajdują zastosowanie w ocenie produktów reakcji PCR, izolacji i selekcji kwasów nukleinowych, szacowaniu wielkości cząstek kwasów nukleinowych. Formowane rozmiary żeli 5,5x8,5 cm oraz 10,5x11 cm. Aparaty wyposażone w saneczki do wylewania żeli, grzebienie do formowania kieszeni oraz zasilacze o regulowanym napięciu i natężeniu.

Aparatura zlokalizowana jest w budynku A.

artykuły powiązane

SEMINARIUM NAUKOWE W WIELKOPOLSKIM CENTRUM ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII

Profesor Bogdan Marciniec uprzejmie zaprasza na kolejne Seminarium w Wielkopolskim Centrum Zaawansowanych Technologii, które odbędzie się w dniach 26 i 27 czerwca 2017 roku w sali 111 (I piętro, budynek D) przy ul. Umultowskiej 89C. zobacz więcej »

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Wyjątkowa okazja, aby zobaczyć przestrzenie WCZT, a także dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności. zobacz więcej »

partnerzy

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszy Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.