WCZT

pl | en

Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii na targach w Hanowerze

Prezentacja oferty i potencjału badawczego WCZT podczas targów Hannover Messe 2017.

Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii UAM (WCZT) prezentowało swoją ofertę i potencjał badawczy podczas odbywających się w dniach 24-28 kwietnia 2017 roku targów Hannover Messe 2017, największej na świecie imprezie technologiczno-przemysłowej. Prezentacja osiągnięć kierowanego przez prof. Bogdana Marcińca Centrum odbywała się na głównym polskim stoisku narodowym o powierzchni blisko 1200 m kw. Promocja osiągnięć polskiej gospodarki odbywała się w myśl hasła „Smart Means POLAND”. Do udziału w targach WCZT zostało zaproszone przez NCBR, a ofertę poznańskiego ośrodka prezentował dr Tomasz Pędziński. Podczas targów, odwiedzającym polskie stoisko zaprezentowano „wirtualny spacer” po nowoczesnych i świetnie wyposażonych laboratoriach WCZT, które mogą konkurować z zagranicznymi ośrodkami, świadcząc usługi w zakresie B+R dla biznesu i instytucji naukowych. W tym roku targi w Hanowerze odwiedziło ponad 200 tys. zwiedzających.

artykuły powiązane

SEMINARIUM NAUKOWE W WIELKOPOLSKIM CENTRUM ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII

Profesor Bogdan Marciniec uprzejmie zaprasza na kolejne Seminarium w Wielkopolskim Centrum Zaawansowanych Technologii, które odbędzie się w dniach 26 i 27 czerwca 2017 roku w sali 111 (I piętro, budynek D) przy ul. Umultowskiej 89C. zobacz więcej »

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Wyjątkowa okazja, aby zobaczyć przestrzenie WCZT, a także dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności. zobacz więcej »

materiały dodatkowe

partnerzy

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszy Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.