WCZT

pl | en

Seminarium: „Silseskwioksany podstawą innowacyjnych materiałów”

W związku z obchodami 30- lecia założenia firmy "Unisil", która jako pierwsza w Europie rozpoczęła produkcję funkcjonalizowanych silseskwioksanów Centrum Zaawansowanych Technologii UAM serdecznie zaprasza na seminarium pt: „Silseskwioksany podstawą innowacyjnych materiałów” organizowane przez prof. dr hab. Bogdana Marcińca oraz firmę Unisil.
Seminarium skierowane jest do jednostek naukowych i przedsiębiorstw zainteresowanych zastosowaniem silseskwioksanów oraz wspólnymi działaniami w obszarze projektów B+R finansowanych ze środków krajowych i europejskich w zakresie połączenia chemii, technologii chemicznej, inżynierii procesowej i materiałowej w obszarach wymagających zastosowania nowych związków krzemoorganicznych.
Program Seminarium składa się z ośmiu krótkich wykładów prezentujących doświadczenia własne prelegentów, przede wszystkim w zakresie zastosowania funkcjonalizowanych silseskwioksanów i sferokrzemianów jako modyfikatorów właściwości materiałów polimerowych i kompozytowych.

Seminarium odbędzie się 16 grudnia b.r. o godzinie 11:00. na pierwszym piętrze budynku WCZT.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: techczt@amu.edu.pl do dnia 02.12.2019r.

Serdecznie zapraszamy!

 

partnerzy

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszy Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.