WCZT

pl | en

Oferta

ZASADY WSPÓŁPRACY

Zgodnie z interpretacjami NCN i NCBiR Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii jest jednostką naukową w rozumieniu przepisów ustawy o zasadach finansowania nauki i może ubiegać się o środki finansowe na dwa sposoby:

• na podstawie umowy konsorcjum,
• jako podmiot wskazany przez osobę fizyczną do realizacji grantu.
 
1) Realizacja wspólnych projektów badawczych (NCN, NCBiR, Horyzont i inne),
2) Umowy dwustronne (zlecenia) z innymi instytutami badawczymi, uczelniami i przedsiębiorstwami,
3) Umowy z uczelniami i instytucjami badawczymi posiadającymi prawa doktoryzowania na wykonywanie części eksperymentalnych prac doktorskich w WCZT,
4) Umowy z uczelniami na wykonywania części eksperymentalnych prac magisterskich (dyplomowych) w WCZT.

Współpraca z przemysłem

WCZT  ⇒  Poznański Park Naukowo-Technologiczny ⇒ Przedsiębiorstwa

-     Zapraszamy polskie koncerny w sprawie współpracy z Wielkopolskim Centrum Zaawansowanych Technologii,  w szczególności w zakresie wykorzystania WCZT jako części struktury tworzonych Centrów Badawczych (R&D).

-    Obecnie podpisano kilkadziesiąt pisemnych deklaracji z firmami i przemysłowymi ośrodkami badawczymi, które są zainteresowane ścisłą współpracą z Wielkopolskim Centrum Zaawansowanych Technologii.


CENNIK USŁUG ANALITYCZNYCH/LABORATORYJNYCH ORAZ DOSTĘPU DO INRASTRUKTURY WCZT 

(Limitowana oferta specjalna ważna do ogłoszenia nowego cennika - link


ULOTKA APARATUROWA WCZT

(pdf)

 

 

 

artykuły powiązane

SEMINARIUM NAUKOWE W WIELKOPOLSKIM CENTRUM ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII

Profesor Bogdan Marciniec uprzejmie zaprasza na kolejne Seminarium w Wielkopolskim Centrum Zaawansowanych Technologii, które odbędzie się w dniach 26 i 27 czerwca 2017 roku w sali 111 (I piętro, budynek D) przy ul. Umultowskiej 89C. zobacz więcej »

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Wyjątkowa okazja, aby zobaczyć przestrzenie WCZT, a także dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności. zobacz więcej »

partnerzy

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszy Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.